אדם אחד שיודע


ייחודית כמו אדם
למי יש את "זה" אותו אקס פקטור שיוצר רגש אצל אנשים - הזדהות וחיוך ואם לשפוט לפי מדד רוחב החיוך - לאופל אדם יש את זה

מכוניות יש מאות אלפים בכביש. מכוניות מיוחדות? - אפשר לספור על יד אחת. מה עושה מכונית למגניבה? האמת היא שאין נוסחה כתובה וזה לא מוסבר בשום ספר לימוד תחת הכותרת בפרק "איך ליצור מכונית מגניבה". מכונית משפחתית יכולה להיות מגניבה בדיוק כמו שיש הרבה מכוניות משפחתיות שיכולות להיות אפרוריות ותכליתיות. יש רכבי שטח מגניבים ויש כאלה שלא. ויש מכוניות קטנות מגניבות ויש כאלה שלפעמים מזכירות מכונות כביסה. המכוניות המגניבות נדירות ביחס למכוניות הלא מגניבות – וזה טוב ומוסיף לייחודיות. ראה ערך אופל אדם. מה הופך את אופל אדם למכונית מגניבה? טוב, קודם כל כרטיס הביקור של מכונית מגניבה הוא כמובן העיצוב. כי עיצוב חיצוני הוא הדבר הראשון שאנחנו רואים וזה המרכיב היחיד החשוב ביותר שיקבע "שיק או שוק". העיצוב מקבל חיזוק במגוון צבעים ושילובים שבהם אפשר להזמין את המכונית. הנה רמז: הרוב לא מציעים כאלה צבעים. צהוב, כתום, ירוק מנטה,סגול ברור שיש. ויש גם אופל אדם בשני צבעים, בגרסאות UNLIMITED. זאת בשוק שקונה מכוניות בשלושה צבעים: לבן, שחור וכסף.

בוא נדבר על העיצוב עצמו: הוא צריך להיות יפה, אבל גם ממזרי. הוא חייב להיות כזה שיביטו בו ויעצרו רגע כדי להבין. וזו אדם, שקו הפנסים המעט גבוה שלה מקבל אותך עם לוק אחר. מכונית עם גג דמוי חופה - שכאילו צף - שיושבת מעל הראשים של הנוסעים ומעניקה להם ביטחון, בטיחות וגם מראה מגניב, כאילו שלאופל אדם אין בכלל גג. המראות? גם מגניבות. אפשר לקחת את המגניבות צעד אחד קדימה, או יותר נכון למעלה, עם אדם ROCKS, מיני קרוסאובר שנראית קרבית ומאצ'ואית יותר.

אז חיצונית אפשר להבין מה הופך מכונית מגניבה, אבל מה עם הפנים? טוב, יש מי שיגיד שכדי שמכונית תהיה מגניבה היא צריכה שיהיו לה הרבה אופציות. המון אבזור. שזה די נכון אבל יש גם מכוניות ממש לא מגניבות שיש להן הרבה אבזור, לא? אז זה משהו אחר: זה קודם כל הארכיטקטורה בפנים. זה לא לראות פלסטיקים שחורים בעיניים ברגע שפותחים את הדלת. זה לראות לוח מחוונים בצבע שמתאים ומדבר עם העיצוב החיצוני, כזה שלוקח את העיצוב של תא הנוסעים ופשוט מרים אותו למקום הרבה יותר שמח, מקום שכשיושבים במכונית אז מבינים שהיא מיוחדת, גאים בה. ובלי שום קשר – ברור שאבזור תורם להרגשה: לכן יש בקרת אקלים, מערכת שמע מקורית עם קישוריות ל APPLE CAR PLAY ותמיכה ב ANDROID AUTO וגם מגביל מהירות - מגניבים לא ממהרים.

ועוד משהו. כדי שמכונית תהיה מגניבה היא חייבת גם שיהיו לה כמובן ביצועים ראויים, שיהיה כיסוי ב"יוהוו!..." ויצדיקו את המראה החיצוני. לכן כבר ב-UNLIMITED, אופל אדם מצוידת במנוע בנפח 1.4 ליטר. המנוע מפיק הספק גבוה במיוחד של 87 כוחות סוס. התיבה היא אוטומטית MTA, כלומר מנצלת כל גרם מכוח המנוע וכה יעילה שגם תחסוך בצריכת הדלק. יש כוח מנוע והביצועים בהתאם. אה...ויש עוד יותר עוצמה. אופל אדםS מפיקה אפילו יותר כוח: 150 כוחות סוס ממנוע טורבו בנפח 1.4 ליטר ו-22.4 קג"מ - שמונה וחצי שניות ל-100 קמ"ש זה כבר נתון של מכונית ספורט מלהיבה. כי אם כבר מיוחד, אז שיהיה גם ביצועים. וכמובן שאמרנו שיש גם אדם ROCKS, גרסה שמיועדת לשטח עירוני, שנראית אפילו קרבית יותר.

המסר ברור: לא חייבים מכונית גדולה מאוד כדי להיות מיוחדים. לא חייבים מכונית שתהיה סופר ביצועיסטית או מוגזמת. כן חייבים מכונית שיש בה משהו ספציפי מיוחד, שאין בשום מכונית אחרת: שילוב של עיצוב, אבזור, ביצועים ותפעול נוח, שהופכים אותה ללהיט. מכונית שיש לה את "זה".

עדכן פרטיך ונשמח לחזור אליך בהקדם