אדם אחת שיודעת


כל החתיכים אצלי
אי שם, אצל כולנו נשאר זכרון מימי התיכון כשכל מה שחלמנו עליו זה שהחתיך של השכבה יזמין אותנו לסיבוב דאווין. היום אנחנו כבר ממש לא מחכות שיזמינו אותנו, אנחנו עושות את הסיבוב שלנו לבד


זוכרת את החתיך ההוא שכולם היו מסובבים אחריו את הראש בתיכון? ובצבא? ובאוניברסיטה? וההוא במשרד? זה שהיה יפה כמו אל יווני, שהלסת שלו היתה מסותתת היטב והאף סולד בדיוק במידה, זה שכולן חלמו להיות זו שהולכת איתו יד ביד ושכולם חלמו להיות הוא?

קבלי את אדם - החתיך של השכונה. זה שקהל מעריצים נוהר אחריו, גורם להם לחייך חיוך חושף שיניים, להעלות סומק על הלחיים, לפרפרים בבטן, לרצות להרים את הווליום, לרקוד באמצע הרחוב, לפתוח חלונות ולתת לשיער להתבדר ברוח בקצב הנסיעה והמוזיקה. ׳תסתכלו עליי׳, צעקה תהדהד בראשך כשהידיים אוחזות היטב בהגה, ׳זה האדם שלי׳.

כמה שהוא מגניב האדם הזה. (עוד מותר להגיד מגניב בימינו?) כי במקרה הספציפי הזה, אם תחפשי במילון את ההגדרה ל-׳מגניב׳ תמצאי את התמונה שלו לידה.
אני יודעת, את חושבת שאני מגזימה. זה כ-ו-ל-ה אוטו. מה יכול להיות באוטו שיגרום לך להתרגש כל כך? קל. כשמדובר באדם פשוט יש בו הכל.בתור התחלה, הוא באמת טיזר לא קטן. הוא בדיוק בגודל המתאים למשוך תושמת לב מדודה ולמציאת חנייה בכל מצב. כמו ההוא עם הגוף של האל היווני, יש לו צללית מושלמת שמצד אחד משדרת יוקרה ומצד שני קולטים עליה כבר במבט ראשון שמדובר באחד שבא בשיק לא מתאמץ שאחרים היו נותנים כליה בשביל להיראות כמוהו, הוא יכול להרשות לעצמו מה שאחרים לא יעזו - שילובי צבעים שאף אחד לא יחלום עליהם, למשל. כשמתעמקים בעיצוב, אדם הוא זה שכל שערה יושבת לו בול בפוני אבל אין זכר לטיפת ג׳ל להחזקת הפריזורה, הפנסים שלו מזכירים את האופן שבו החתיך של השכבה היה מרים גבה אחת והופך את כולנו לשלולית, מה שגורם לכל מי שמסתכל עליו לחשוב ׳איך?! איך הוא עושה את זה?!׳ התשובה הפשוטה - הוא לא מפחד ולא דופק חשבון למה שחושבים עליו. בא לו צהוב? הוא הולך על זה. ירוק מנטה? סגול? כתום? דואט של צבעים? אדם זורם וזה נראה עליו מצוין.

אבל את יודעת שלא מספיק שיהיה בקיא באומנות הפלירטוט. את הרי מחפשת אחד שיהיה לו גם משהו בתוך הקופסה. ובכן, לא אחד כמו אדם יאכזב אותך.
כשתתיישבי בתוכו תגלי שהוא נותן לך מקום, מחבק אבל לא חונק, מגן עלייך אבל מאפשר חופש בדיוק במידה. היופי שבחוץ לגמרי נוכח גם בפנים. עיצוב מוקפד, לא סטנדרטי, שעושה שמח בלב.
אם את דווקא אוהבת אותו קצת יותר מסוקס, דגם המיני קרוסאובר של אופל אדם יעלה לך חיוך על השפתיים בכל נסיעה.

ומה עוד? אדם הוא תמצית ה- ׳הגודל לא קובע׳. קומפקטי ונוח ככל שיהיה, המנוע שלו עוצמתי, חסכוני וחזק בביצועים. נשמע סקסיסטי? ממש לא. אדם מחובר גם לצד הרגיש שבו. תמצאי בו בקרת אקלים, מערכת שמע מקורית עם קישוריות ל- APPLE CAR PLAY ותמיכה ב- ANDROID AUTO כי הוא תמיד מקפיד על הפרטים הקטנים כדי שיהיה לך נעים ונוח, ובנוסף גם מגביל מהירות, כי למה למהר כשאפשר למשוך עוד קצת זמן עם אדם על הכביש?

אבל מה שהכי שווה באדם זה שאם יש לך אותו סימן שהתקדמת בחיים - את כבר לא מחכה שהחתיך יצפצף לך מלמטה, זו את שאוחזת בהגה ולוקחת אותו לסיבוב. ימותו הקנאים.

עדכן פרטיך ונשמח לחזור אליך בהקדם