אינסגניה אחת שיודעת


מנהלת מלידה
זו לא שאלה של תואר או פוזיציה אלא של תפיסת עולם - האם את חיה בתחושה שמגיע לך הטוב ביותר ומתנהלת לפיה? אם כן, הגעת ליעד

לא פעם ניסיתי להבין את משמעות הביטוי ״רכב מנהלים״. תחשבי על זה לרגע - האם מרגע שקיבלת מינוי בדרג ניהולי הישבן שלך זקוק לריפוד מיוחד? משהו השתנה במבנה השלד שלך אולי? ובכיוון ההפוך - נגיד שאת לא מנהלת (לא שאני מכירה אישה שאינה מנהלת משהו בכל רגע נתון, אבל רק נגיד) - אז לא מגיע לך רכב מפנק שיגרום לך להרגיש כאילו מינימום עשית אקזיט השנה? אז מה בעצם הקטע עם רכב מנהלים?

סמל סטטוס. תדמייני רכב שעוטף אותך בפינוקים כמו מלון חמישה כוכבים. את הרי לא צריכה להיות מנהלת הוט-שוט כדי להכנס למלון חמישה כוכבים ולהניח לבל בוי להעלות את המזוודות שלך לחדר, נכון? תחשבי יום ביוטי עם החברות הכי טובות בספא הכי שווה בעיר, כזה שגורם לך להרגיש יפה מבחוץ ומבפנים - הרי לא צריך לשבת בשום מועצת מנהלים כדי לעניק זאת לעצמך, אבל יש משהו בלפרגן את אלה לעצמך כשאת יודעת שהגעת לטופ. קצת כמו לפתוח בקבוק שמפניה צוננת בסוף טיפוס על הר מטרות אינסופי כשאת סופסוף עומדת יציבה על הפסגה ומשקיפה על הנוף שנפרש לרגלייך. סמל סטטוס שאומר: ׳מגיע לי!׳
וואלה מגיע לך.

אבל איך זה קשור לרכב מנהלים? קחי את כל אלה ותכניסי אותם לתוך רכב החלומות. הוא יהיה אחד כזה שאי אפשר להתעלם ממנו, אבל לא מוגזם, כזה שאומר כל כולו קלאסה, עם צללית מדוייקת - עגולה במידה, חדה במידה, רך במידה. הוא יהיה רכב מתוחכם שכל פינה בו שופעת נוחות, שהמושב מתאים בדיוק למידותייך, שלא תצטרכי להצטדק בכל פעם שקירבת את הכסא, הוא ייתן לך להרגיש שאת מעולה בדיוק כפי שאת. כל פרט בו יהיה מלוטש כמו תפר בבגד מעצבים. הוא יתאים לך כמו כפפה ליד. כמו חליפה בהזמנה. ואולי כאן טמון הסוד, אולי בעצם כל הסוד ברכב מנהלים הוא ברגע הזה בחיים שבו את מבינה ומרגישה שמגיע לך את הדבר המדויק עבורך, לא כמו שיש לכולם.

על עננת החלום שעפתי בה על עצמי נכנסתי להכיר את אופל אינסיגניה, מרגישה בכל תא מתאי גופי שמגיע לי, במובן הזה הצלחתי להעפיל אל הפסגה ללא עוררין, והיא היתה כל מה שחלמתי ועוד. קוראים לזה פרימיום, דה-לוקס, לוקסוס ועוד כהנא וכהנא סופרלטיבים שכל מה שהם רוצים להגיד בעצם זה שהכל מתיישב בול על מידותייך.

ברכב כמו ברכב, אי אפשר לפסוח על שלב ההתפעלות מהמנוע, אז נעשה את זה קצר ונעבור לדברים שבאמת מעניינים אותנו. בשתי מילים - המנוע תותח. בהרחבה - יש לו ביצועים של רכב על חלל. מנוע 1500 טורבו שמתנהג כמו 2500 בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שבה הוא מתוכנן ומיוצר, (יש גם אחד גדול יותר לחובבות האולטרה תותחים), כוח האצה חזק ביותר, מערכת הנעה כפולה שמסוגלת לתרגם את כל העוצמה הזו לתנועה מיידית וכן אחיזת כביש שתומכת בכל הטוב שהמנוע יודע להפיק, ובתור בונוס את מקבלת את הפאסון הזה עטוף בשקט בלתי אופייני למנועים שעושים בדרך כלל הרבה רעש בצמוד לשואו.

עכשיו כששילמנו את חובנו למנוע, בואי נדבר על הדברים החשובים באמת. הרי מה אנחנו רוצות בסך הכל? מישהו שיכיר אותנו, מישהו שיבין אותנו בלי שנצטרך לומר מילה ושיאהב אותנו כמו שאנחנו, בתרגום פשוט - אנחנו רוצות מפתח אישי לרכב המנהלות שלנו, שיכיל את כל ההעדפות שלנו ויחיל אותן על הרכב בשניה שאנחנו נכנסות אליו. האינסיגניה מאפשרת תכנות של עד שמונה מפתחות אישיים, שכל אחד מהם צופן את כל המאפיינים האישיים של כל נהג ומרגע הכניסה מכייל את הרכב בדיוק לפי העדפותייך - תנוחת המושב, פרופיל הנהיגה ומעל הכל - המוזיקה המועדפת עלייך. אם אני צריכה לדמות את זה למשהו בעולם האמיתי זה כאילו שבכל פעם שאני נכנסת הביתה המפתח יסמן לכל הנוגעים בדבר להתחיל מלא אמבט קצף בטמפרטורה המועדפת עליי, למזוג יין לבן צונן לכוס צלולה ולחמם את חלוק הרחצה. חלום שלי.

כשהתפכחתי מחלום אמבט הקצף הבנתי שזה עוד לא הכל. האינסגיניה רחבה ומכילה - גם במושב האחורי, גם במרחב שיש מעל ראש הנהג וגם בתא המטען. יש בה משטח לטעינת הנייד ללא כבל, מערכות בטיחות אקטיביות שמוסיפות לך שנים לחיים ומעכבות קמטי דאגה - למשל סייען שמירת נתיב שנכנס לפעולה אם דעתך מוסחת, מערכת בלימה סמי אוטונומית שמביאה את הרכב לעצירה מלאה או מגבירה את עוצמת הבלימה אם היא מזהה סכנה מיידית, צג מידע עילי שמציג בפנייך מידע חיוני לניהול נכון של הנסיעה - למשל מד המהירות בלי שתצטרכי להסיר לרגע אחד את העיניים מן הכביש, תצוגת תמרורים חשובים וכדומה.

שוס גדול שלא יסולא בפז - אפשר לקבל את האינסיגניה עם מערכת שמסייעת לאתר חניה מתאימה וגם לתמרן את הרכב לתוכה ללא פגע (שעל אף שמפרסמים שעוד לא התקדמו למאה הנוכחית נוטים לראות בכך יתרון בשיווק רכבים לנשים, שתינו יודעות שזה פיצ׳ר שטוב שיהיה דווקא לגבר שלך שמרגע שהחליט לנסות להכנס לחניה לא יעזור שתגידי לו שאולי היא טיפה צפופה בכל זאת. מהיום את לא צריכה להגיד כלום, זה בינו לבין האינסיגניה.)

עוד דבר שהוא עשוי לחבב, ואולי גם את, זו הפונקציה של ״ללכת בלי, להרגיש עם״ שמייצרת נהמה של מנוע ספורט שמופנית כלפי פנים הרכב ובו זמנית מנפחת לך את החזה וחוסכת את מבטי ההשתאות וגלגולי העיניים מצד הנהגים האחרים בפקק, והחשוב מכל - מערכת ביטול רעש אקטיבית, שמפעילה תדר נגדי לרעשי הרקע שמייצר כל רכב בעת נסיעה ומשליטה שקט בחלל הרכב, שאם אפשר היה לייצר אחד כזה לבית או למשרד למשל אז באמת החיים שלי היו דבש ותותים והייתי מרגישה שעליתי אפילו עוד רמה אחת בשרשרת הניהול בואכה נשיאה של כבוד.

האמת, אין כמו התנסות בפועל כדי לגרום לך להרגיש שמגיע לך, ואחרי הכל איך אומרת המלכה בי - ״מי מנהלות את העולם?!״ ובכן, נכבשתי בקסמיו של רכב המנהלות הזה. מגיע לי.

עדכן פרטיך ונשמח לחזור אליך בהקדם