אסטרה אחת שיודעת


אחת כמוך
אופל אסטרה מוכיחה שמשפחה זו לא פשרה, זה הדבר עצמו למביני עניין. בטוחה, שיקית, חדשנית, מתוחכמת ודינאמית - נו, ממש כמוך

החיים שלי מתחלקים ללפני שהיתה לי משפחה, אחרי שהיתה לי משפחה ואחרי שהבנתי שזה שיש לי משפחה זה לא תירוץ לאבד את עצמי. ומיד אסביר.

בניגוד לכמה מחברותיי הטובות אני הגעתי לשלב הקמת המשפחה אחרי שכבר עשיתי דבר או שניים, טיילתי עם תרמיל על הגב, ראיתי עולם, קפצתי באנג׳י, עשיתי קריירה, קניתי, מכרתי, התבגרתי, ורק אז החלטתי שהגיע הזמן לרדת מהרכבת של החיים הטובים ולבנות בית. אספתי את נסיך החלומות בתחנה, התמקמנו בבית מהאגדות וצ׳יק צ׳ק החלפתי את שמלת הנשף בסמרטוטים. במילים אחרות - בתוך חמש שנים נולדו לי שלושה ילדים, פשטתי את המיני ועברתי לטי שירט והחלפת חיתולים.
ביי- ביי לייף סטייל, היי חיי משפחה.

חכי, אבל תברחי, בסוף הנסיכה ניצלת, ולא על ידי אביר על סוס לבן אלא על ידי נסיכה מנוסה יותר, כלומר חברה שלה שגידלה ילדים ונשארה בחיים.

יום אחד קבעתי עם אותה חברה לצאת לארוחת בוקר. הגעתי לאסוף אותה באיחור אלגנטי של 45 דקות הגעתי. היא נכנסה לאוטו והחווירה. קודם כל כי התיישבה על דינוזאור מפלסטיק עם קוצים של האמצעי. במושב האחורי היו תינוק צורח בסלקל ובננה מרוחה על הכסא של הגדולה ובאופן כללי הרכב נראה כאילו אספתי אותו ממגרש גרוטאות. נו, את יודעת - מכונית משפחתית טיפוסית.

דווקא כשהכי הייתי צריכה חיבוק ומילה טובה החברה שלי החליטה להכנס בי: ״מהה נסגר איתך? תראי איך את נראית. תראי איך האוטו שלך נראה. מי את ומה עשית עם החברה שלי?!״
אני כמובן גמגמתי שאני אמא עכשיו ושזה הרכב של הילדים והמשפחה ושמה פתאום במקום לתמוך בי היא יורדת עליי, אבל בגלל שידעתי שהיא גם צודקת פרצתי בבכי על כל מה שוויתרתי עליו לטובת המשפחה והיא חיבקה אותי, עברה למושב הנהגת ולקחה אותנו לקפה הכי מגניב בשכונה, שם היא הסבירה לי שזה שנולדה לי משפחה ממש לא אומר שאני צריכה לוותר על כל מה שאהבתי, ושמותר לי להתלבש נפלא ולא להסכים שימרחו עליי בננה, ושגם עם תינוק אפשר למצוא זמן להגיע לשטיפת רכב ושאין שום ניגוד אינטרסים בין החיים כפי שאהבתי אותם לניהול חיי משפחה.

עכשיו בואי נדבר על ״מכונית משפחתית״. איך שאני כותבת את זה כבר אני קולטת את זוויות הפה שלך מתעקלות מטה במעין עווית באסה בלתי רצונית. כי מה זה מכונית משפחתית לפי מה שלימדו אותנו עד היום? מושב אחורי רחב שיספיק לשני כסאות בטיחות לפחות, מונית אמא, בוידעם לעת מצוא. אז זהו, שהנסיכה מהאגדות שהצילה את חיי גרמה לי להבין שהסתירו ממני את האמת, ושגם למשפחה וגם לי מגיע רכב מפנק, חתיך, נעים וחדשני.

קחי לדוגמה את אופל אסטרה. מצד אחד, היא מכונית משפחתית קלאסית - בטיחות במקום הראשון כמובן. 5 כוכבים במבחני הריסוק הכי מחמירים. מבחינתי זה כבר אומר הכל. אבל חוץ מזה היא מאובזרת בכל מה שצריך כדי לשמור על האוצרות שלך בטוחים - מערכת שמירה על נתיב שממש מזיזה את ההגה כדי לסייע לך להישאר בנתיב הנסיעה, (מאוד יעיל במקרה של הסחת הדעת בכביש, ומי כמונו יודעות שנהיגה עם ילדים מספקת כאלה בשפע), מערכת שבולמת עצמאית בתנאי חירום (שלא נצטרך, אבל תודה לאל שהיא שם), ויש גם פיצ׳ר זיהוי תמרורים, עיגון קל לכסאות בטיחות, כוונון גובה לחגורות בטיחות קדמיות (למקרה שהיורשים כבר מספיק גדולים לשבת לצד הנהג אבל עדיין לא ממש גדולים) ועוד ועוד, העיקר שנרגיש בטוחים.

כדי שכל נסיעה תעבור בסבבה באופל אסטרה מערכת intellilink עם מסך מגע גדול, חיבור ל- Iphone עם ממשק Carplay וגם תמיכה ב-*Android Auto, כך שכל מה שאת צריכה נמצא תמיד מול העיניים. ואפילו שזהכמעט מובן מאליו, זה עדיין לא מובן מאליו - בבקרת אקלים ובקרת שיוט, הפעלה אוטומטית למגבים ועוד פיצ'רים שאומרים שהאסטרה מבינה אותנו, ההורים והמשפחות.

אבל החברה המצילה שלי הרי אמרה שאי אפשר שהכל יתמקד בילדים ובמשפחה, שבחורה צריכה ליהנות מהחיים הטובים גם אחרי שהיא הופכת לאמא. אז אופל אסטרה טוענת בדיוק אותו הדבר. היא מגיעה בעיצוב מדליק, בקווים נקיים עם קורטוב של שואו - חישוקי גלגלים מעוצבים ובולטים, גריל קדמי שמזכיר את זה של דגמי אופל הבכירים כי ניהול משפחה זה דרג בכיר מאוד, קורת הגג האחורית שעושה בדיוק את אותו ההבדל כמו לצאת מהבית עם או בלי מסקרה, וכמובן מנוע חזק, חדשני וחסכוני - השילוש הקדוש בכל רכב ובמכונית משפחתית בפרט.

ועכשיו אני בטוחה ששאלת את עצמך מה קרה אחרי אותה ארוחת בוקר עם החברה שלי. ובכן, כאמור מצאתי את עצמי יושבת בקפה הכי מגניב בשכונה, לבושה בטריינינג וטי שירט של נסיך החלומות כשכולם סביבי לבושים כמו אנשים מבוגרים שיש להם חיים שפעם היו לי. בחזרה לחניה ראיתי שרוב הרכבים בחניון זכו לפחות פעם אחת לשטיפה בשנה האחרונה ונזכרתי שמגיע לי, שאני לא צריכה להתנצל על כך שהספקתי המון לפני שהפכנו למשפחה ולוותר על הכל עכשיו וחזרתי לפרגן לעצמי. וזהו, מאז אנחנו חיים באושר ואושר, עד עצם היום הזה.

*בהתאם ליכולות מכשיר הסלולר וזמינות האפליקציה בחנות האפליקציות google play.

עדכן פרטיך ונשמח לחזור אליך בהקדם